Сестри Чернінькі з презентацією книги "Реанімація" в Читай-Городі

теґи: Реанімація, презентація книги
Початок: 11.07.2012
Місце: Книжковий магазин "Читай Город"
Адреса: Київ, вул.Б.Хмельницкого 3Б
Предмет події: Презентація книги "Реанімація" сестер Черніньких Кількість відвідувачів: 0

 

11 липня  19:00

Презентація нової книги сестер Черніньких «Реанімація»

  книжковому магазині

 «Читай-Город», Б.Хмельницкого 3Б.

Вхід вільний!

Нова книжка сестер Черніньких, що побачила світ у київському видавництві "Самміт-книга", наповнена містикою та філософією. 

Одна її частина описує людей, що потрапляють у дивну та лячну реанімацію. Друга – про світ, в якому інші закони буття та правила для штучної підтримки його існування. Книга про людину та душу, про свідомість та підсвідомість, про вічне та миттєве.

Хто створив Світ, з якою метою та які правила у штучній підтримці його буття? Світ під владою Деміурга? Відповіді на ці та багато інших запитань можна знайти на сторінках роману, герої якого і не підозрюють, що за кожним їхнім кроком та вчинком спостерігають всюдисущі слуги-архонти жорстокого Легіону «А».

«Кому й досліджувати «механізми людського існування», як не двом письменницям – разом у них значно більше можливостей, хоча й значно більше спокус. У будь-якому разі, сестри, здається, вже довели, що не бояться говорити про те, про що зазвичай не говориться, і говорити так, щоби відразу було зрозуміло – о, вони знову щось написали! На це обов´язково потрібно відреагувати. По-своєму, це теж один із механізмів нашого існування. Тож приємного перегляду і солодких вражень», – характеризує творчість сестер Черніньких Сергій Жадан.

Дебютний твір сестер Черніньких – роман «Хутір Розбещених Душ» побачив світ у ЛА «Піраміда» 2010 року. Минулого року у сестер вийшло ще дві книги – містичний роман «Вілла райські пташки» та поетична збірка «Колись давно, як ще дерева говорили...» (ЛА «Піраміда» 2011).    

З питань інтерв`ю звертатись за телефоном 097 539 11 18 Олександра

http://vk.com/event40646307

http://www.facebook.com/events/422859631093732/

 
Я був там