категорії: афіша події

Майстер-клас Володимира Чепового в книгарні Читай-Город

теґи: Володимир Чеповий, перекресток, "Читай-город", мастер -класс
Початок: 25.04.2013 19:00
Місце: книгарня Читай-Город
Адреса: Київ, Оболонский пр-т 1Б
Предмет події: Майстер-клас Кількість відвідувачів: 1

Володимир Чеповий – автор бестселера «Перехрестя», бізнесмен, щасливий сім'янин, батько трьох дітей. Віддає пріоритет проектам, реалізація яких приносить енергію грошей і змінює життєвий простір на краще, роблячи його гармонійним і затишним. Разом з однодумцями заснував «Інститут Вивчення Щастя», мета якого – ділитися з навколишнім світом розумінням, методами та методиками досягнення стану щастя.

Книга "Твоє щастя. Вибір нової цівілізщаціі" – продовження бестселера «Перехрестя», відповідь автора на численні запитання читачів, який він дає, спираючись на особистий досвід – відверто і від душі. Що нам заважає бути щасливими, в чому сенс успіху, як знайти своє справжнє покликання, як втілювати мрії та бажання в життя, як справлятися з проблемами, що потрібно робити, щоб частіше бути щасливими? Протягом десяти років Володимир Чеповий вивчав способи досягнення щастя для себе і своєї сім'ї і знайшов закономірності, які допомагають бути щасливим кожен день. Він створив свою формулу щастя, якій ділиться з читачами цієї книги.

Кожен з нас ЗАВЖДИ знаходиться в колі СІМ'Ї. Різне розуміння цієї формули може або додати життєвої енергії, або втратити її.Під час майстер-класу автори не тільки поділяться знаннями побудови гармонії сімейних відносин, а й продемонструють способи і вправи їх застосування в щоденному житті.Участь у заході рекомендовано всім, хто прагне відшукати нові позитивні смисли в сімейних відносинах, навчитися створювати гармонію і щастя всередині своєї сім'ї.

Відвідавши майстер-клас Володимира, Ви:

Ознайомитеся з трьома рівнями самореалізації

Проведете поглиблений аналіз першого рівня самореалізації:

– «Я» ... син ... чоловік ... батько ...

– «Я» ... дочка ... дружина ... мати

Проаналізуєте типові помилки сімейних відносин

Прикладів позитивну гіпотезу сенсу життя до побудови сімейних відносин

Дізнаєтеся, як користуватися формулою щастя на першому рівні самореалізації

Разучите зарядку для душі

 

На події були

Всі
Я був там