категорії: афіша події

Арам Мнацаканов в Читай-Городі

теґи: Арам Мнацаканов, "Читай-город", презентація книги
Початок: 24.04.2013 18:30
Місце: книгарня Читай-Город
Адреса: Київ, Оболонский пр-т 1Б
Предмет події: презентація книги Кількість відвідувачів: 1

«Читай-Город» представляє:

ЗУСТРІЧ з «пекельним шефом» – Арамом Мнацаканоим

24 квітня, середа (18.30)

Зустріч відбудеться в магазині «Читай-Город»

(Пр. Оболонський, 1-Б, ТРЦ «Дрім-Таун», 2 поверх, ст. Метро «Мінська»)

Вхід вільний.

Арам Мнацаканов – «пекельний шеф», герой телевізійних проектів «Пекельна кухня» і «На ножах» – з нуля створив ресторанну імперію від петербурзької «Пробки» на Бєлінського до московської «Пробки на Кольоровому». Людина ядерного чарівності і обеззброюючого напору, він однаково легко знаходить мову з правителями і слугами і завдяки великим зв'язкам, професійному нюху і незламне цікавості в кожній країні знаходить кращі місця.

Під час зустрічі у Києві Арам Мнацаканов презентує свою нову книгу – «Рецепти Арама Мнацаканова. Найсмачніші маршрути Європи », яка вийшла в видавництві« Ексмо ».Ця книга – опис ідеального подорожі по трьом найважливішим середземноморським культурам, в кожній з яких особлива увага приділяється їжі. Італія, Франція та Іспанія. Куди йти, де вечеряти, що замовляти? Серйозну частину книги складають рецепти Арама. Як приготувати в домашніх умовах найкращі страви трьох країн – від яєць Бенедикт до карпаччо, від восьминога по-галісійська до Панакота.

Відгуки на книгу  

  «Знаєте, що таке кохання з першого погляду? Температура, квіти, натхнення, музика, шампанське ... Ось це все – Арам, плюс почуття гумору і обалденние пізнання у вині та їжі. Ну хто встоїть? Я не знаю, як Арам готує, чесно кажучи, ніколи не пробувала, але він абсолютно все робить талановито. Відкриває ресторани, придумує меню, знімається в кулінарних передачах, допомагає музикантам і просто дружить. Яка це рідкість – талановита дружба!Я думаю, у нього це з нашого спільного дитинства – з Баку. Найвеселіші посиденьки в Пітері, Москві та Києві завжди у Арама, найсмачніший хліб, цікаве вино і краща музика ... Ви мені вже заздрите? А знаєте, чому йому так добре все вдається? Мені здається, він сам закоханий! У життя, у людей, в деталі. Це видно на сторінках цієї книги. Я саме цьому вчуся у нього – ловити кайф від смішних, дурних, зворушливих, начебто неважливих речей. Перед вами книга від людини, яка для мене уособлює свято. А яка їжа без радощів? Приємного апетиту! »

 Юлія Висоцька

«Велике спасибі». Меріл Стріп

«Арамчік молодець!» Микита Міхалков

«Спасибі величезне». Мік Джаггер

Запрошуємо на унікальну зустріч у Києві 24 квітня (18.30) в «Читай-Місто»!

Вхід вільний!

 

На події були

Всі
Я був там